שירותים

איך השירות עובד?

בשלושה צעדים פשוטים: אתם שולחים אלינו את מסמכי הנהלת החשבונות באמצעות האפליקציה של Bookeep, מייל או שליח. את המסמכים אנו קולטים ישירות לתוך המערכת. המערכת קוראת אותם, מבינה אותם ורושמת בצורה מידית בהנהלת החשבונות – והכל באופן מידי ובפיקוח מנהלי חשבונות ורואי חשבון.
הנתונים מעודכנים שנרשמו בהנה”ח מעדכנים את דוחות החברה באופן אוטומטי ומיידי, כך שתוכלו לראות את השפעתם על דוחות החברה.

1
שליחת מסמכים

01 - שליחת מסמכים

שלחו אלינו את המסמכים באמצעות האפליקציה, מייל או שליח
2
בינה מלאכותית

02 - עיבוד באמצעות בינה מלאכותית

המסמכים ששלחתם יקלטו ויעובדו לנתוני הנהלת חשבונות בצורה ממוחשבת ויעברו בקרה ע"י אנשי מקצוע
3
הנהלת חשבונות עדכנית

03 - הנה"ח עדכנית וזמינה לצפיה

פקודות היומן, דוחות רווח והפסד כולם מעודכנים

Bookeep היא תוכנת הנהלת חשבונות המספקת מומחיות טכנולוגית חדשנית ומתקדמת בתחום הנהלת החשבונות. החברה כוללת מפתחים ומנהלי חשבונות שמאפשרים מתן שירותי הנהלת חשבונות בשיטות טכנולוגיות מהחדשניות ביותר בשוק, וזאת באמצעות בינה מלאכותית. המערכת אוטומטית ומייצרת הנהלת חשבונות באופן מהיר ומדויק באמצעות בינה מלאכותית.

Bookeep יודעת לפשט את העבודה היומיומית של מנהל החשבונות מפעולות מורכבות לפקודות יומן בכרטיס הלקוח וזאת על ידי לחיצת כפתור. הטכנולוגיה מפוקחת ע”י אנשי מקצוע מוסמכים המתפעלים מערכות דיגיטליות חכמות.

להורדת האפליקציה:

ממליצים

אני עובד עם מערכת בוקיפ כ-3 שנים ומנהל באמצעותה הנה"ח ל-250 לקוחות. הבינה המלאכותית חוסכת לי כסף רב. קשה להאמין עד כמה הטכנולוגיה משנה את העתיד ואת פני מקצוע הנהלת החשבונות.
בעיניי בוקיפ יצרה ממד חדש בעולם החשבונאות.

פרץ אביטן

פרץ אביטן

רו"ח, בעל משרד ראיית חשבון והנה"ח

אני מנהל חשבונות מזה 20 שנה ועבדתי עם הרבה תוכנות במהלך השנים. כאשר הגעתי לחברת בוקיפ התרגשתי לראות איך הנהלת החשבונות שינתה את פניה- בוקיפ מסוגלת לקחת מסמך ולרשום פקודת יומן בעבורו ללא כל התערבות של אדם כזה או אחר ובאופן מיידי. בבוקיפ כל הלקוחות שולחים את החומר במייל או באפליקציה באופן שוטף וכך שעבודת הנה"ח הנעשית במהלך כל החודש ולא רגע לפני שצריכים לדווח.

מוטי אשכנזי

מוטי אשכנזי

מנהל חשבונות

BOOKEEP שעושה עבורי שירות הנה"ח, יתרון גדול הוא הדוחות שניתן לקבל ממערכת הCRM. לאחר שמתחברים נוצר הקלסר הדיגיטלי וכל מסמך מתויק אליו באופן אוטומטי, והדוחות הכלכליים שלי תמיד מלווים אותי לכל מקום.
אני לא יודע איך בעלי עסקים יכולים להרשות לעצם לוותר על שירות מדהים שכזה ואני חושב שרק כך ניתן לנהל עסק מצליח. תודה רבה לכם BOOKEPP.

שלומי מורדו

שלומי מורדו

לקוח, בעל חברה לאוכל ביתי

אני עובדת עם התוכנה כבר שנה ונהנית מרמות היעילות והדיוק הגבוהים שלה.
בכדי למסור את שקית ההכנסות/הוצאות של עסק
בעל העסק פשוט מצלם את החשבוניות דרך האפליקציה והפקודה פשוט שם, קסם.
תודה רבה לכם על ביצוע עבודתכם בצורה יעילה, מהירה ואיכותית תוך שמירה על סודיות המידע ועל בתאום מלא עם רואה החשבון.

אורית פורטנוי

אורית פורטנוי

רו"ח, מנהלת חשבונות

polskie radio
שירותים